Kontakt:

Telefon: +420 326 746 622, +420 326 746 666
E-mail: recepce@nembnl.com

Každý z nás se někdy potýká s různými zdravotními problémy, ale jak poznat, že je na čase zvážit návštěvu břišního chirurgického oddělení?

Jedná-li se o tak specifické, jako jsou břišní kýly nebo potřeba laparoskopické břišní chirurgie, může být těžké rozeznat, zda je nutný zásah odborníka. Naštěstí existují určité indikátory, které vám mohou pomoci rozpoznat, kdy je na čase vyhledat pomoc.

 

Jak poznat, že je čas navštívit břišní chirurgii v Brandýse nad Labem?

Břišní chirurgie je specializovaný obor medicíny zaměřený na diagnostiku a léčbu onemocnění břišní dutiny. V naší nemocnici se soustředíme na provádění laparoskopických operací, což znamená, že všechny zákroky provádíme s minimálním invazivním přístupem. Naše hlavní oblasti specializace zahrnují laparoskopické operace žlučníku, tříselné kýly a appendektomie (odstranění slepého střeva). Tento šetrný přístup k chirurgickým zákrokům přináší pacientům nejen rychlejší rekonvalescenci, ale i menší pooperační bolesti a nižší riziko komplikací.

Pokud se u vás objeví některý z níže uvedených příznaků, doporučujeme co nejdříve navštívit naši chirurgickou ambulanci v Brandýse nad Labem.

Naši odborníci jsou připraveni vám pomoci s diagnostikou a léčbou břišních potíží.

ONLINE OBJEDNÁNÍ