Ordinační hodiny:

Pondělí 7:00 - 16:00
Úterý 7:00 - 16:00
Středa -
Čtvrtek 7:00 - 17:00
Pátek 7:00 - 15:00
Sobota -
Neděle -

Kontakt:

Telefon: +420 326 746 599
E-mail: derma@nembnl.com

Lékařka: MUDr. Černá Alena

Kontakt: 326 746 599, 326 746 622

Specializujeme se na poskytování komplexní péče, která je založená na nejnovějších poznatcích a technologiích v oboru estetické dermatologie. Našim cílem je, aby se naši pacienti cítili sebejistěji a byli spokojeni se svým vzhledem. Pro toto jsou naše procedury navrženy tak, aby podporovaly a zdůrazňovaly přirozenou krásu každého jednotlivce.

Náš tým je tvořen lékařem s dlouholetou praxí v oboru estetické dermatologie, který je plně věnován poskytování individuální péče, která odpovídá potřebám a přáním každého pacienta. Jeho odborné znalosti a zkušenosti, spolu s naším špičkovým přístrojovým vybavením, zaručují vysokou kvalitu a bezpečnost všech našich služeb.

Odstranění kožních výrůstků CO2 laserem

Odstranění výrůstku laserem CO2 je neinvazivní kosmetický zákrok, který se používá k odstraňování nežádoucích výrůstků na kůži, jako jsou bradavice, mateřská znaménka, skvrny od slunce, znaménka zrození, polypy a jiné benigní kožní útvary.

Před zákrokem se pacientovi podá místní anestezie, aby se zmenšila bolest a nepohodlí. Laser CO2 vydává silný paprsek světla, který je zaměřen přímo na výrůstek. Tento paprsek světla se pohlcuje vodou v kožních buňkách, což vede k jejímu okamžitému odpaření. Tímto způsobem se výrůstek odstraňuje vrstva po vrstvě až do jeho úplného odstranění. Po zákroku se na ošetřenou oblast aplikuje antibakteriální mast a sterilní obvaz.

Bezprostředně po zákroku může být oblast citlivá, zarudlá a mírně oteklá. To je normální reakce a obvykle do několika dnů odezní. Laser CO2 také stimuluje produkci kolagenu v kůži, což vede k vytvoření nové, zdravější a hladší vrstvy kůže. Výsledky jsou obvykle viditelné brzy po zákroku a jsou trvalé. Rizika a komplikace jsou minimální, ale mohou zahrnovat jizvy, infekci, změny barvy kůže nebo reakci na anestezii. Celkově je to rychlý a účinný způsob odstranění výrůstků na kůži s minimálním nepohodlím a rychlou dobu zotavení.

Resurfacing obličeje a dekoltu CO2 laserem

Resurfacing obličeje a dekoltu pomocí CO2 laseru je kosmetický zákrok, který využívá laserové technologie k odstranění nebo povrchových vrstev pokožky. Tento zákrok se obvykle provádí za účelem odstranění nebo redukci vrásek, jizev, pigmentových skvrn, rozšířených pórů a dalších pokožkových problémů.

CO2 laser funguje tak, že vysílá krátké pulsy silného světla, které mohou proniknout hluboko do kůže. Toto světlo je absorbováno vodou v pokožce, což způsobuje odpaření povrchové vrstvy kůže. Tím se odstraní poškozené nebo staré buňky a stimuluje se tvorba nového kolagenu, což vede k vytvoření nové, hladší a méně vrásčité pokožky. Při tomto zákroku je pacientovi obvykle podána lokální anestezie, aby se minimalizovalo nepohodlí. Po zákroku mohou být na obličeji viditelné lehké otoky a začervenání, které však obvykle zmizí během několika dnů.

Po resurfacingu pomocí CO2 laseru je důležité chránit pokožku před sluncem a dodržovat pokyny lékaře pro péči o pokožku, aby se podpořilo správné hojení a výsledky byly co nejlepší. Díky resurfacingu lze dosáhnout sjednocení tónu pleti, zpevnění pokožky, zmírnění ptózy neboli poklesu obličeje vlivem gravitace. Stimuluje novo tvorbu kolagenových vláken a vyhlazuje jemné vrásky. Výsledky se začínají projevovat již po několika týdnech, kdy pokožka začne vypadat, svěžejší, mladší a zdravější.

CO2 gelová maska

CO2 maska na obličej v gelové formě je kosmetický produkt, který slouží k oživení a obnově pleti. Maska obsahuje jako hlavní složku oxid uhličitý (CO2), který je známý svými pozitivními účinky na pokožku. CO2 masky jsou často používány v kosmetologii pro procedury zaměřené na omlazení pleti, zlepšení její pružnosti, hydrataci a odstranění jemných linek a vrásek. Doporučujeme aplikaci 1x za 14 dní.

Chemický peeling

Chemický peeling obličeje pomocí ovocných kyselin je kosmetický zákrok, který slouží k omlazení a zlepšení vzhledu pokožky.

Ovocné kyseliny, které se během tohoto procesu používají, jsou známé pro své exfoliační vlastnosti - dokáží odstraňovat odumřelé buňky z povrchu pokožky, stimulovat tvorbu nových buněk a podporovat produkci kolagenu a elastinu. Mezi typické ovocné kyseliny patří například kyselina citronová, jablečná, vinná, mléčná nebo glykolová. Využívá se také kyselina mandlová.

Výsledkem peelingu obličeje s ovocnými kyselinami je hladší, svěžejší a zdravější vzhled pleti. Také může dojít ke zmenšení jemných linek a vrásek, rozjasnění pigmentových skvrn a zlepšení textury pleti.

Karbolový peeling

Karbolový peeling je druh chemického peelingu používaný v dermatologii, který využívá fenol, někdy označovaný jako karbolová kyselina, pro hluboké ošetření kůže. Tento typ peelingu je nejintenzivnější a nejhlubší z dostupných chemických peelingu. Je účinný především na hluboké vrásky, jizvy a pigmentové změny, jako jsou například skvrny způsobené sluncem nebo stárnutím.

Jelikož karbolový peeling proniká do hlubších vrstev kůže, jeho účinky mohou být trvalejší než u měkčích chemických peelingu. Mohou však nastat i určité rizika, jako je dočasná nebo trvalá změna barevného odstínu kůže, dlouhá doba hojení a výskyt jizev. Z tohoto důvodu je peeling fenolem vhodný především pro světlou kůži. Po karbolovém peelingu obvykle následuje několikatýdenní období hojení, během kterého je kůže citlivá a může být červená nebo odlupovat se. Během tohoto období je důležité chránit kůži před sluncem a dodržovat pokyny dermatologa pro péči o kůži.

Injekční lipolýza

Injekční lipolýza je kosmetický zákrok, který se využívá k redukci tukových polštářků na různých částech těla. Jedná se o minimálně invazivní metodu, při které se do tukové vrstvy pod kůží aplikuje injekčně speciální látka (nejčastěji fosfatidylcholin nebo deoxycholová kyselina). Tato látka působí na tukové buňky a rozpouští je. Následně jsou rozpuštěné tukové buňky odstraněny z těla přirozenými metabolickými procesy.

Injekční lipolýza se využívá především v případech, kdy je třeba odstranit menší tukové polštářky, které se nechtějí ztratit ani při dietě a cvičení. Typickou oblastí je podbradek. Tato metoda je však nevhodná pro hubnutí nebo odstranění velkých tukových vrstev. Přestože se jedná o relativně bezpečný zákrok, může dojít k určitým komplikacím jako je například modřiny, otoky nebo dočasná citlivost v místě aplikace.

Aplikace výplňových materiálů (kyseliny hyaluronové)

Aplikace výplňových materiálů v kosmetice v oblasti obličeje obnovuje mladistvý vzhled pokožky. Tato procedura využívá kyselinu hyaluronovou, což je přirozeně se vyskytující látka v lidském těle, která pomáhá udržovat hydrataci a pružnost pleti. Syntetická verze této kyseliny se používá v kosmetických procedurách jako výplňový materiál, protože nevyvolává alergické reakce.

Kyselina hyaluronová se často používá jako injekční výplň pro zvýšení objemu a vypnutí pokožky. Tato metoda se často používá na oblasti jako jsou rty, tváře nebo vrásky kolem úst a nosu. Může být také použita k vyplnění jemných linek a vrásek na obličeji, což pokožce dodává hladší a mladší vzhled. Výplně z kyseliny hyaluronové se také používají k minimalizaci vzhledu tmavých kruhů nebo "vaků" pod očima. Ačkoli jsou tyto procedury obecně považovány za bezpečné, mohou mít některé vedlejší účinky, včetně otoků, modřin a citlivosti v místě injekce.

Aplikace botulotoxinu

Aplikace botulotoxinu v obličeji, často označovaná jako Botox, je kosmetický zákrok, který se využívá k redukci vrásek a omlazení pleti. Botulotoxin je neurotoxický protein, který v malých dávkách působí paralyzaci svalů. Aplikuje se injekčně přímo do svalů obličeje. Botulotoxin se nejčastěji používá k odstranění mimických vrásek na čele, mezi obočím a kolem očí.

Efekt botulotoxinu je dočasný. Účinky aplikace obvykle začínají být viditelné během 2-7 dnů po aplikaci a trvají obvykle 3-6 měsíců, v závislosti na individuálních dispozicích a množství aplikovaného preparátu. Poté se svaly postupně začnou opět stahovat a vrásky se mohou vrátit.

Aplikace botulotoxinu je obecně bezpečná, ale jako každý zákrok může mít i vedlejší účinky. Mezi nejčastější patří bolest a otoky v místě vpichu, bolest hlavy nebo chřipkové příznaky. Ve vzácných případech může dojít k poklesu očních víček nebo obočí, což je ale dočasné.

Aplikace mezenchymálních nití

Aplikace mezenchymálních nití v kosmetice je využívání speciálních nití, které se zavádějí do kůže za účelem jejího vypnutí a vyhlazení. Tato procedura je známá také jako nitkový lifting. Technika využívá absorbovatelných mezenchymálních nití vyrobených z polymléčné kyseliny, které se po určité době v těle přirozeně rozloží. Tyto nitě mají na svém povrchu malé hroty, které jakoby zachytí kůži a vytáhnou ji do správné polohy. Zákrok s mezenchymálními nitěmi je minimálně invazivní a rychlý, trvá obvykle méně než hodinu. Po jeho provedení se klient může ihned vrátit do běžného života.

Procedura se využívá ve dvou případech. Prvním je, když je třeba vypnout a vyhladit pokožku, druhým pak když je potřeba stimulovat tvorbu kolagenu. Nitě se zavádějí do kůže pomocí jehly nebo malého skalpelu, zákrok je prováděn v lokální anestezii. Nitě navíc podporují tvorbu nových krevních cév, čímž přispívají k lepší výživě a regeneraci kůže. Tyto účinky se projevují postupně během několika měsíců po zákroku.

Hlavními výhodami jsou minimální bolestivost, absence jizev a rychlá rekonvalescence. Mezi možné nežádoucí účinky patří modřiny, otoky nebo lehká necitlivost v místě zákroku, které však obvykle zmizí během několika dní.

Mikrojehlování

Dermaroller, známý také jako mikrojehlování, je kosmetický nástroj, který se používá k ošetření různých kožních problémů, jako jsou jizvy, vrásky nebo hyperpigmentace. Nástroj má malé jehly, které se vpichují do kůže a vytvářejí mikroskopické dírky. Tento proces stimuluje tělo k produkci kolagenu a elastinu, což jsou bílkoviny potřebné pro zdraví a pružnost pokožky.

Výsledkem je zlepšení textury a tónu pokožky, stejně jako zredukovaný vzhled jizev a vrásek. Mikrojehlování může také zvýšit schopnost pokožky absorbovat účinné látky v kosmetických přípravcích, čímž zlepšuje jejich účinnost. Tento zákrok je prováděn v lokální anestezii a je obvykle bezbolestný. Kombinuje v sobě i povrchový peeling. Doporučená aplikace je 3x za rok po 1 měsíci.

Mezoterapie obličeje

Mezoterapie obličeje je injekční terapie, která slouží k omlazení a hydrataci pokožky, zlepšení pružnosti a elasticity, zlepšení vzhledu jizev a akné a k redukci vrásek. Jedná se o nechirurgickou metodu, při které se do střední vrstvy pokožky aplikují malé dávky léků, vitamínů, enzymů, aminokyselin, kyseliny hyaluronové a kmenových buněk. Tato metoda se využívá především u osob, které chtějí zlepšit vzhled své pleti, nebo u osob trpících určitými kožními problémy, jako je například akné. Mezoterapie může být také využita jako prevence proti stárnutí pokožky.

Vlasová mezoterapie

Vlasová mezoterapie je specifický typ mezoterapie, který se zaměřuje na zlepšení zdraví a vzhledu vlasů. Při tomto zákroku se do pokožky hlavy aplikují látky, které stimulují růst vlasů, zlepšují krevní oběh a dodávají vlasům potřebné živiny. Tato metoda se využívá například u osob trpících nadměrným vypadáváním vlasů nebo u těch, kteří chtějí zlepšit vzhled svých vlasů. Účinky vlasové mezoterapie jsou zpravidla viditelné po několika týdnech až měsících a zahrnují zlepšení kvality vlasů, zvýšení hustoty vlasů a snížení jejich vypadávání. Výsledky však mohou být individuální a závisí na mnoha faktorech, včetně typu použitých látek, celkového zdravotního stavu a dalších. Pro správný efekt terapie je doporučeno absolvovat minimálně 5 sezení.

Karboxyterapie

Karboxyterapie je injekce plynného oxidu uhličitého (CO2) pod kůži, aby se zvýšilo prokrvení kůže a pomohlo při stavech jako jsou celulitida, tmavé kruhy pod očima, vrásky, strie, lokalizovaný tuk nebo povislá kůže. Karboxyterapie je léčba, která stimuluje metabolismus buněk a zlepšuje jejich funkci. V kožních buňkách to znamená lepší produkci kolagenu. V důsledku toho se pokožka stává pevnější a vypadá mladší. Na pokožce hlavy jsou vlasové folikuly stimulovány k růstu zdravějších vlasů. V oblastech tuku znamená vyšší metabolismus rychlejší spalování tuku. Jedná se o dermatoesthetickou techniku, která se používá ke zpevnění kůže, redukci jizev, redukci lokalizovaného tuku a stimulaci obnovy vypadávání vlasů. Pro správný efekt terapie je doporučeno absolvovat 10 sezení trvajících 15 - 45 minut, ale počet sezení se může lišit v závislosti na ošetřované oblasti. 

 

Ceník výkonů estetické dermatologie

 
Konzultace 20 min 330 Kč
Konzultace nad 20 min 660 Kč
   
CO2 laser  
Odstranění kožních výrůstků od 1 500 Kč
Resurfacing obličeje  od 20 000 Kč
Resurfacing dekoltu od 15 000 Kč
Resurfacing okolo očí od 5 000 Kč
Léčba nadměrného pocení od 11 000 Kč
   
CO2 maska (gelová forma) od 2 800 Kč
   
Chemický peeling  od 2 000 Kč
   
Karbolový peeling od 2 800 Kč
   
Injekční lipolýza od 2 000 Kč
   
Aplikace výplňových materiálů od 7 500 Kč 
   
Aplikace botulotoxinu od 2 500 Kč
   
Aplikace nití  
Mono nitě od 550 Kč
Screw nitě od 7 800 Kč
3D nitě od 2 100 Kč
   
Mikrojehlování od 4 800 Kč
   
Mezoterapie  
Celého obličeje od 4 900 Kč
3x ošetření obličeje od 14 000 Kč
Kštice od 4 500 Kč
5x ošetření kštice od 21 000 Kč
Aplikace kmenových buněk od 6 300 Kč 
   
Carboxyterapie  
Celý obličej od 1 500 Kč
Krk od 1 000 Kč
Dekolt od 2 000 Kč