Ordinační hodiny:

Pondělí 7:00 - 16:00
Úterý 7:00 - 16:00
Středa -
Čtvrtek 7:00 - 17:00
Pátek 7:00 - 15:00
Sobota -
Neděle -

Kontakt:

Telefon: +420 326 746 599
E-mail: derma@nembnl.com

Lékařka: MUDr. Černá Alena

Kontakt: 326 746 599, 326 746 622

Upozornění

MUD.r. Černá má v době od 19.6. do 1.7 dovolenou. 

Děkujeme za pochopení.

 

V naší moderně vybavené ambulanci, situované v nově otevřeném ambulantním traktu v suterénu hlavní budovy nemocnice, poskytujeme široké spektrum běžné dermatolovenerologické péče pro děti a dospělé. Specializujeme se na léčbu ekzémů, plísňových onemocnění a akné. Volíme vždy tu nejvhodnější léčebnou metodu, ať se jedná o fototerapii, ale i chirurgický či nechirurgický postup. Léčba kožních nádorů je další z našich klíčových služeb. Nabízíme komplexní péči, včetně diagnostiky, léčby a sledování stavu. Naším cílem je poskytnout pacientům bezpečné a účinné možnosti léčby, které jim pomohou zvládnout tento obtížný stav. 

V rámci dermatovenerologické ambulance poskytujeme také komplexní služby v oblasti estetické dermatologie. Více informací naleznete na naší webové stránce estetická dermatologie.

 

Fototerapie

Jednou z našich hlavních služeb je lokální a celotělová fototerapie. Je to inovativní a vysoce efektivní metoda, která se v posledních letech stává čím dál tím populárnější v léčení různých kožních onemocnění. Při tomto postupu se využívá specifické vlnové délky světla, které proniká do kůže a pomáhá ovlivnit buňky zodpovědné za zánětlivé procesy. Tímto způsobem je možné dosáhnout významného zlepšení stavu pokožky u pacientů trpících například lupénkou nebo ekzémy.

Předností fototerapie je její šetrnost a bezpečnost. Jedná se o neinvazivní metodu, která nepůsobí zatížení pro celý organismus, jak je tomu například u systémové léčby. Navíc, většina pacientů toleruje fototerapii velmi dobře a oceňuje její účinnost.

V naší ambulanci nabízíme jak lokální, tak celotělovou fototerapii. Lokální fototerapie je vhodná pro léčbu omezených oblastí těla, zatímco celotělová fototerapie je určena pro pacienty, u kterých je postižena větší plocha pokožky. Naše ambulance je vybavena nejmodernějším přístrojem pro provádění fototerapie, který je schopen generovat přesně definované spektrum světla. Tímto způsobem je léčba maximálně efektivní a přizpůsobená individuálním potřebám každého pacienta.

 

Zavazujeme se poskytovat vysokou kvalitu péče a podpory všem našim pacientům. Prosím, neváhejte nás kontaktovat, pokud máte jakékoliv dotazy nebo si přejete domluvit schůzku. Těšíme se na spolupráci s vámi a na pomoc vám dosáhnout zdravé a krásné pokožky.

Kontakt: 326 746 599, 326 746 622

 


Přehled oddělení