Kontakt:

Telefon: +420 326 746 608
E-mail: rehabilitace@nembnl.com

Proč si zvolit naši akutní fyzioterapii?


Když vás bolest nebo zranění omezuje v běžném životě, potřebujete rychlé a efektivní řešení. Naše akutní fyzioterapie v Nemocnici Brandýs nad Labem představuje úroveň péče, která je dostupná. Tato služba NENÍ hrazena pojišťovnami, ale přímo pacientem a stojí 1500 Kč za hodinovou fyzioterapii. Ošetřujícím je fyzioterapeut (nikoliv rehabilitační doktor).

ONLINE OBJEDNÁNÍ - prosíme o uvedení Vaší problematiky, se kterou přicházíte (do poznámky v rezervačním systému)


100% profesionální péče v ceně


Komplexní přístup

Naše hodinová akutní fyzioterapie zahrnuje veškerou péči, kterou potřebujete. Ať už je to kineziotaping, laserová terapie, elektroterapie nebo další fyzikální terapie, vše je zahrnuto v ceně. Není třeba se obávat skrytých nákladů.


Okamžitá dostupnost

Normální termíny hrazené pojišťovnou mohou mít dlouhé čekací doby. S naší akutní fyzioterapií máte zajištěnu rychlou dostupnost odborného zásahu, abyste mohli co nejdříve začít s léčbou a návratem k plnohodnotnému životu.


Jak funguje naše akutní fyzioterapie?


Krok 1.

Rezervace termínu: Po zavolání nebo online rezervaci získáte termín, který vám bude nejlépe vyhovovat. Náš tým je připraven vám pomoci okamžitě.


Krok 2.

Diagnostika: Naši certifikovaní fyzioterapeuti provedou důkladné vyšetření vašeho stavu a stanoví přesný postup léčby. Díky našemu modernímu vybavení a znalostem můžeme nabídnout nejlepší možné řešení vašeho problému. Pokud máte jakékoliv zprávy a informace týkající se vaší problematiky, můžete nám je poslat na email recepce@nembnl.com a náš fyzioterapeut se tak detailně připraví na vaši terapii. Případně popište prosím váš problém, se kterým přicházíte, do poznámky v rezervačním systému.


Krok 3.

Terapie: Každé sezení je individuálně přizpůsobeno vašim potřebám. Ať už trpíte akutní bolestí zad, krčním problémem nebo sportovním zraněním, naši odborníci použijí nejvhodnější metody k rychlému a účinnému zmírnění vašich potíží.


Nejčastější otázky a námitky


Q: Proč je tato služba placená a není hrazena pojišťovnou?
A: Naše akutní fyzioterapie je speciální služba, která umožňuje rychlý přístup k odborné péči bez dlouhého čekání. Čekací lhůty na rehabilitace hrazené pojišťovnou bohužel nedokážeme ovlivnit. Akutního termínu můžete využít i pokud už máte termíny rezervované v rámci hrazených terapií pojišťovnou, ale nechcete čekat. Fyzioterapeuti pak navážou na terapie, které jste absolvovali už v rámci vámi hrazené péče. Tím zajišťujeme, že okamžitě reagujeme na vaše potřeby.


Q: Co když potřebuji více než jednu hodinu terapie?
A: V případě, že budete potřebovat další sezení, naši terapeuti s vámi naplánují další postup, který bude odpovídat vašim potřebám a možnostem.


Q: Jaké typy terapií jsou zahrnuty v ceně?
A: V ceně akutní fyzioterapie je zahrnuta kompletní péče, včetně laserové terapie, elektroterapie, masáží, kineziotapingu a dalších fyzikálních terapií. Vše je navrženo tak, aby vám co nejrychleji pomohlo. Fyzioterapeuti mají neomezené možnosti využití všech dostupných metod v rámci naší ambulance.


Nečekejte, až se vaše potíže zhorší. Čím dříve začnete s léčbou, tím rychleji dosáhnete úlevy a návratu k běžným aktivitám. Naše akutní fyzioterapie nabízí rychlé a efektivní řešení s garancí nejvyšší kvality péče.

Začněte hned teď! Rezervujte si svůj termín a udělejte první krok k rychlé úlevě od bolesti a obnově vaší pohyblivosti.