Frenuloplastika – skoncujte s problémy
předčasné ejakulace

urologie-lekar.png
  • Zkušený tým specialistů, velmi krátké objednací lhůty
  • Komplexní péče pro Vaše pohodlí - frenuloplastiku včetně předoperačního vyšetření a pooperační péče zajistíme v průběhu jednoho dne
  • Moderní vybavení a individuální přístup v rámci urologické jednodenní péče
  • Rychlý a cenově dostupný zákrok, na který nemusíte čekat měsíce v dojezdové vzdálenosti z Prahy
  • Bližší informace: urocentrum@nembnl.com nebo na čísle koordinátora urologického centra +420 606 033 358
Konzultace zdarma

 

Co je to frenuloplastika

Frenuloplastika neboli prodloužení uzdičky penisu je rychlý chirurgický zákrok, který se zaměřuje na potíže zkrácené uzdičky na penisu. Ta propojuje předkožku s penisem v oblasti žaludu a přispívá ke snadnému přetahování předkožky přes žalud. Zkrácená uzdička penisu může například vyvolat bolesti při pohlavním styku, nemožnost přetažení předkožky nebo krvácení, dojde-li k natržení uzdičky penisu. Potíže mohou nastat i při erekci či ejakulaci.


Hlavní výhody zákroku v našem
urologickém centru jednodenní péče

Minimální doba čekání na zákrok

Zkušený tým odborníků s dlouholetou praxí
v oblasti urologických chirurgických zákroků

Komfort jednodenní péče
bez nutnosti hospitalizace

Komplexnost zákroku v rámci
jednoho pracoviště

Jak u nás operativní zákrok probíhá?

1

Máte-li doporučení od Vašeho ošetřujícího urologa či zvažujete frenuloplastiku bez předchozí konzultace se specialistou, objednejte se k nám on-line na první konzultaci k zákroku. Náš specialista s Vámi důkladně projde Vaši anamnézu s doporučením konkrétní podoby zákroku a dohodne přesný termín.

2

Koordinace s centrem urologie – jednodenní péče – Naše koordinátorka jednodenní péče Vás seznámí s podrobnými informacemi ohledně organizace Vašeho operačního dne. Rozhodnete se také, zda zákrok provedeme v lokální či celkové anestezii.

3

V den zákroku vás přijmeme do naší péče a absolvujete předoperační vyšetření spojené s konzultací s naším operatérem a anesteziologem. Samotný výkon včetně přípravy trvá přibližně 15 minut, kdy se uzdička příčně protne a podélně sešije, čímž dojde k jejímu prodloužení.

4

Zákrok se běžně provádí v lokální anestezii.

5

Po ukončení zákroku Vás převezeme na komfortní lůžkové oddělení urologické jednodenní péče, kde si budete moct po odpočinout a budete v kontrolní péči našich specialistů. Po poslední kontrole ošetřujícím lékařem odcházíte ještě tentýž den domů.

6

Rekonvalescence a kontrolní vyšetření – Po zákroku frenuloplastiky můžete pociťovat mírný otok penisu po dobu maximálně tří dnů. Po tuto dobu je dobré aplikovat v místě zákroku antibakteriální mast. V celém týdnu po zákroku omezte výraznou fyzickou námahu, posilování a silové sporty, koupání v bazénech a koupalištích a vynechte návštěvu sauny. Sexuální abstinenci je vhodné dodržovat dva až tři týdny od provedení zákroku. Pravidelně a šetrně také stahujte předkožku směrem ke kořenu penisu. Kontrolní vyšetření můžete absolvovat na urologické ambulanci, odkud jste obdržel doporučení, nebo v naší urologické ambulanci do týdne od operativního výkonu.

Cena zákroku

7 600 Kč

Konzultace zdarma


V základní ceně zákroku je lokální anestezie.
Příplatek za celkovou anestezii činí 2000 Kč.

 

Proč podstupovat frenuloplastiku?

  • Vyřešíte potíže s předčasnou ejakulací jednou provždy
  • Předejdete komplikacím, které mohou nastat při pohlavním styku – zbavte se obtíží s erekcí či bolestivých stavů, které vám znepříjemňují požitek z intimních chvil s Vaší partnerkou
  • Usnadňuje přetahování předkožky přes žalud a zamezuje krvavým poraněním v oblasti uzdičky penisu
  • Prodloužení uzdičky penisu esteticky řeší také zakřivení penisu během erekce
lekar-2.png


Představení lékařského týmu

mudr-romana-richterova-urologie-brandys-01.jpg

MUDr. Romana Richterová, MBA

působí v oboru urologie přes dvacet let. Během své kariéry pracovala na urologických a chirurgických odděleních v Nemocnici Rudolfa a Stefanie Benešov, ve Fakultní nemocnici Na Bulovce a na urologické klinice Fakultní nemocnice Královské Vinohrady.

Kromě naší nemocnice pracuje také ve specializované urologické ambulanci v Centru zdravotní péče Jirny a působí ve Fakultní nemocnici Na Bulovce. V průběhu své kariéry absolvovala řadu odborných kurzů, například v oblasti laparoskopie, endourologie, neurogenní dysfunkce dolních močových cest či ultrasonografie v urologii. Je držitelkou Diplomu celoživotního vzdělávání lékařů ČLK a několika licencí, včetně té pro výkon soukromé lékařské praxe a funkce vedoucího lékaře a primáře v oboru urologie.

Zobrazit více
mudr-lukas-wagenknecht.png

MUDr. Lukáš Wagenknecht, MBA

je uznávaným lékařem se specializací v urologii. Většinu své kariéry strávil v Oblastní nemocnici Kolín, kde působil na chirurgickém a následně na urologickém oddělení. Kromě toho také pracoval jako lékař pro Středočeskou záchrannou službu a ústavní pohotovost v Nemocnici Kutná Hora.

Dále působil na urologickém oddělení Nemocnice na Bulovce, kde zastával až do roku 2022 pozici zástupce primáře. V posledních letech se věnuje i ambulantnímu sektoru na Poliklinice Pod Marjánkou. Od roku 2010 je též členem předsednictva Lékařské komory v Kolíně. Má licenci ČLK pro výkon vedoucího lékaře a primáře pro obor urologie. V průběhu své kariéry absolvoval řadu odborných kurzů a školení a to nejen v lékařské, ale i právnické sféře. Před pěti lety byl jmenován krajským soudem v Praze soudním znalcem v oboru zdravotnictví se specializací urologie.

Zobrazit více

 

MUDr. Ladislav Mašek

je renomovaný lékař v oblasti urologie. Po úspěšném absolvování studia na 3. lékařské Fakultě Univerzity Karlovy v Praze získal atestaci v oboru urologie a licenci ČLK pro výkon samostatné praxe, odborného zástupce a poskytování poradenských služeb pro tento obor.

Disponuje také licencí pro výkon vedoucího lékaře - primáře pro obor urologie. V minulosti pracoval na urologickém oddělení Oblastní nemocnice Kladno. Od roku 2014 až do současnosti pracuje na urologickém oddělení Nemocnice Na Bulovce a na poliklinice Urologie Ukrajinská s.r.o.. Je členem České urologické společnosti a zároveň spoluřešitelem řady klinických studií. V průběhu své kariéry absolvoval řadu odborných kurzů a pravidelně se účastní odborných urologických konferencí v ČR i v zahraničí.

Zobrazit více

Jak se objednat?

Uvažujete-li o provedení frenuloplastiky, objednejte se on-line na první konzultaci zákroku, kdy projdete důkladným pohovorem a vyšetřením s naším specialistou. Součástí je také fyziologické vyšetření genitálu.

 

Na co se často ptáte

Jak probíhá frenuloplastika?

Frenuloplastika neboli prodloužení uzdičky penisu je rychlý chirurgický zákrok, který se specializuje na potíže se zkrácenou uzdičkou na penisu. Samotný výkon včetně přípravy trvá přibližně 15 minut, kdy se uzdička příčně protne a podélně sešije, čímž dojde k jejímu prodloužení.

Proč podstoupit frenuloplastiku?

Tento zákrok se provádí z estetických a funkčních důvodů. Uzdička propojuje předkožku s penisem v oblasti žaludu a přispívá ke snadnému přetahování předkožky přes žalud. Zkrácená uzdička penisu může například vyvolat bolesti při pohlavním styku, nemožnost přetažení předkožky nebo krvácení, dojde-li k natržení uzdičky penisu. Potíže mohou nastat i při erekci či ejakulaci.

Jak poznat zkrácenou uzdičku?

Pokud je uzdička příliš krátká, odráží se to především v průběhu pohlavního styku nepříjemnými bolestmi, například ve fázi erekce. Dalším negativním aspektem zkrácené uzdičky může být také předčasná ejakulace již po krátké době pohlavního styku, často i do jedné minuty.

Jak dlouho se hojí uzdička?

Po zákroku frenuloplastiky můžete pociťovat mírný otok penisu po dobu maximálně tří dnů. Po tuto dobu je dobré aplikovat v místě zákroku antibakteriální mast. V celém týdnu po zákroku omezte výraznou fyzickou námahu, koupání v bazénech a vynechte návštěvu sauny. Pravidelně a šetrně také stahujte předkožku směrem ke kořenu penisu. Plná funkčnost penisu se při dodržování odborných rad navrací většinou do dvou týdnů.

Kolik stojí frenuloplastika?

Každá urologická klinika nebo oddělení, které se zaměřuje na urologické chirurgické zákroky, má svůj vlastní ceník tohoto zákroku. Ceny jednotlivých pracovišť se mohou výrazně lišit. Při hledání pracoviště je také dobré zjistit si čekací lhůtu na provedení zákroku.

 

Urologie - centrum jednodenní péče

PP Hospitals, s.r.o.
Brázdimská 1000
Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
250 01

IČ: 260 85 011
Společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C vložka č. 139421