Organizace očkování v OČM Nemocnice Brandýs n. L.

ockovani8.png

Prosíme všechny zájemce o očkování, aby se řídili následujícími organizačními pokyny, které pomohou zajistit hladký průběh očkování.

16.4.2021 16:04

1. stanoviště: KONZULTACE PŘED OČKOVÁNÍM - venku

• V den rezervace je nutné dorazit MAXIMÁLNĚ 10 minut před termínem očkování, ne dříve.
  • Prosíme zájemce, aby toto pravidlo dodržovali, jinak kvůli nadměrnému shlukování lidí nelze zajistit bezpečnost všech přítomných.
  • První část procesu očkování se nachází venku po pravé straně nemocnice. Z tohoto důvodu vás velmi prosíme o trpělivost vzhledem k počasí a dodržování rozestupů ve frontě.
  • Tato část je s ohledem na vaše bezpečí (čerstvý vzduch + rozestupy) postavena venku, přesto platí doporučení dostavit se maximálně 10 min před termínem.

2. stanoviště: OČKOVÁNÍ - uvnitř

• Samotné očkování probíhá uvnitř budovy nemocnice ve třech zařízených ambulancích. Jsou rozdělené dle barev: červená, modrá, bílá.
  • Na prvním stanovišti obdržíte žeton s příslušnou barvou, který vás navede do správné ambulance. Poté jen čekáte na vyzvání k očkování.

3. stanoviště: ČEKÁRNA - venku

•  Po naočkování se odcházíte posadit minimálně na 15 minut do čekárny kvůli případné negativní reakci.