Od září otevíráme novou urologickou ambulanci

brandys-og.png

Od 1. září rozšiřujeme nabídku poskytované péče o služby nové urologické ambulance.

22.8.2022 17:08

• Nová urologická ambulance pod vedením MUDr. Mrňové bude v provozu každý všední den mezi 8:00 - 13:00.
  • Vchod do ordinace bude přístupný z levé strany budovy nemocnice, nikoliv hlavním vchodem.
  • Prováděná vyšetření budou zahrnovat ambulantní diagnostiku a léčbu urologických onemocnění močových cest (ledvin, močovodů, močového měchýře, prostaty, močové trubice), onemocnění zevního genitálu mužů, inkontinence moči u žen, sexuální problémy mužů a poruchy erekce.
  • Typy prováděných výkonů jsou ultrazvukové, endoskopické a urodynamické vyšetření dospělých.
  • Objednávání pacientů bude možné buď online zde nebo telefonicky (od 1.9.) na tel. č. 326 746 519, před tímto datem se lze objednat na recepci nemocnice na tel. č. 326 746 622 / 599.