Informace k dopravnímu opatření v souvislosti s provozem očkovacího centra

dopravni opatreni OC Nemocnice BnL.jpg

V souvislosti s provozem očkovacího centra v brandýské nemocnici je provedena úprava režimu dopravy v okolí nemocnice.

28.4.2021 15:04

• Tato úprava je ve smyslu omezení parkování vozidel na ul. Brázdimská, na straně přivrácené k nemocnici. Zde je povoleno stání od 7:00 do 16:00 hod. pouze pro objednané pacienty očkovacího centra.
  • Prosíme proto řidiče, aby si za sklo automobilu dali buď vytištěný potvrzovací e-mail z OČM, nebo papír s čestným prohlášením a termínem očkování (datum a čas). Toto budou muset v případě kontroly řidiči prokázat buď potvrzovací SMS z Očkovacího centra, e-mailem apod.
  •  Prosíme Vás o respektování dopravného značení, tak aby provoz očkovacího centra mohl být co nejplynulejší. S ohledem na vytíženost místa zde budou prováděny časté kontroly ze strany MP, tak Policie ČR.

Zdroj: http://www.bezpecnebrandysko.cz/informace-k-dopravnimu-opareni-v-souvislosti-s-provozem-ockovaciho-centra-nemocnice-v-brandyse-nad-labem/

dopravni opatreni OC Nemocnice BnL.jpg