Aktuality k očkování - současný stav

ockovani3.png

K pátku 19. 2. 2021 bylo v OČM Nemocnice Brandýs nad Labem podáno celkem 2 621 dávek. Z toho 2001 dávek vakcíny Comirnaty, 220 dávek vakcíny Moderna a 400 dávek vakcíny AstraZeneca.

19.2.2021 09:02

Do dnešního dne jsme u nikoho nezaznamenali vážnou alergickou reakci po podání vakcíny.

Naše OČM má neustále aktivní i mobilní očkovací tým, který zajišťuje očkování klientů v domovech seniorů a v domovech s pečovatelskou službou.

Dodávky vakcín jsou stále v omezeném režimu. Veškeré vakcíny jsou aplikovány krátce po dodání do očkovacího centra.

V naší nemocnici začínáme zřizovat velkokapacitní očkovací centrum (VOČM). Na přelomu března a dubna roku 2021 se počítá s kapacitou až 500 naočkovaných osob za den při dostatečných dodávkách vakcín.